WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Örnek Mahallesi, Neyzen Aziz Dede Sk. 3, Ataşehir/İstanbul
trende

2019 Esenköy Serander Çamlıbel Bayanlar Plajı Sezonu Açıldı

29.05.2019
2.026
2019 Esenköy Serander Çamlıbel Bayanlar Plajı Sezonu Açıldı

Yaz Bitmeden Serinleyin!

Yaz tüm coşkusuyla devam ederken sizlerle kadınlara özel plajlarla tanıştırmaya devam ediyoruz. Esenköy’ün yeni gözde kadınlar plajı olan Serander Çamlıbel Bayanlar Plajı bu yazın favori mekanlarından biri oldu!

Serander Çamlıbel Bayanlar Plajı‘nın sezona oldukça iddialı bir giriş yaptığını söyleyebiliriz. Esenköy‘ün insana huzur veren doğasında konumlanan Serander Çamlıbel Bayanlar Plajı kaliteli hizmet, lezzetli yiyecekler ve konfor üçgeninin hakkını veriyor.

Kadınlara özel olan plajlarda alışılagelen dağınıklık ve özensizlik bu mekanda yok! Girdiğiniz anda titizlikle oluşturulmuş detayları fark ediyorsunuz. Yiyecek ve içeceğinizi dilerseniz yanınızda da getirebileceğiniz gibi plajın içinden de temin edebiliyorunuz. Üstelik sadece giriş ücretini ödeyerek plaj içerisinde yer alan şezlongları kullanabiliyor ve şezlong için ayrıca bir ücret de ödemiyorsunuz.

Serander Çamlıbel Bayanlar Plajı, doğanın mucizesi içinde aynı zevkleri ve yaşam stilini paylaşanları buluşturuyor. Mekan gezgin hanımlar tarafından da çoktan keşfedildi bile!

Kişi başı giriş ücreti:

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Servis Saatleri ve Güzergahlar Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: