WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Destek Servisi
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Örnek Mahallesi, Neyzen Aziz Dede Sk. 3, Ataşehir/İstanbul
trende

Kalite Politikamız

Anasayfa » Kalite Politikamız

Servis Hizmetlerinin Günlük Denetimi
Merkezimizde ve çalıştığımız tüm okullarda görev yapan servis sorumlularımız, her gün araçlarımızın servise uygun olmadığını kontrol eder. Böylelikle araçlarımız her gün temiz ve eksiksiz bir şekilde öğrencilerimizin hizmetindedir.

Araç Denetimleri
Araçlarımız, belli aralıklarla, başta trafik muayenesi olmak üzere yola çıkmak için gerekli tüm denetimlerden geçerler.

Radar ile Hız Denetimleri
Araçlarımızın TEM’de 80 km, şehir içinde 50 km hız limitine uyup uymadıklarını kontrol amacıyla kullandığımız radar sistemi sayesinde, öğrencilerimizin güvenliklerini riske atmamış oluyoruz.

Hatalı mı?
Seyir esnasında araçlarımızın yapacağı hataları tespit etmek üzere kullandığımız “Hatalı mı!” tabelası ile sürücülerimizi sürekli denetim altında tutmuş oluyoruz.


Sürücü ve rehberlerimizin, görevlerini tam olarak yerine getirip getirmediklerini öğrenmek için belli aralıklarla servislerimiz gezici ekip kontrolüne alınırlar. Bu sistemde gezici ekip arabası servisimizin peşine takılarak görev süresi boyunca tüm yapılanların raporunu tutar.


Sürücülerimizin yıl içersinde, herhangi bir trafik suçu işleyip işlemediklerini öğrenmek için her yıl ehliyet sicil kaydı kontrolü yapıyoruz.


Senede iki defa uygulanan veli anketleriyle sürücü ve rehberlerimizin performans değerlendirmelerini yapılıyoruz. Değerlendirmeler sonucunda sürücü ve rehberlerimizin eksik oldukları konularda çeşitli eğitimler veriyoruz.

Ayın Sürücü ve Rehberini Ödüllendirme
Performans değerlendirmelerinin yanı sıra rutin aylık kontroller sonucunda en iyi performansı sergileyen sürücü ve rehberimizi “ayın çalışanı” ilan ederek, çeşitli hediyelerle ödüllendiriyoruz.

 

Servis Saatleri ve Güzergahlar Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: