WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp Destek Servisi
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Örnek Mahallesi, Neyzen Aziz Dede Sk. 3, Ataşehir/İstanbul
trende

Kocaeli’nin Tüm Semtlerinden Sakarya Üniversitesine Servis Hizmeti

Kocaeli’nin Tüm Semtlerinden Sakarya Üniversitesine Servis Hizmeti

AKADEMİK TUR ; Modern donanımlı araç filomuz ve hizmet kalitemiz ,sektörde Kafkas Turizm’in adını ayrıcalıklı bir konuma yerleştirmiştir.

Kocaeli den Sakarya Üniversitesi Öğrenci Taşımacılığı hizmetimizde AKADEMİK TUR olarak en büyük ilkemiz çocuklarınızın sağlıklı ve güvenli bir şekilde  Esentepe Kampüsü ve tüm yerleşkelerine ulaşımdır. Servis hizmetimizi sağlarken öğrencimizin evine en yakın noktadan alınması ve sağlıklı bir şekilde seyahat etmesi esastır.Deneyimli ve eğitimli şoförlerimizle, zengin araç filomuzla yıllardır başarılı bir şekilde Kocaeli’nin her  semtinden Sakarya Üniversitesi Öğrenci Servis hizmetimiz devam etmektedir. Firmamız Kocaeli’de personel taşımacılığı ,araç kiralama ve VIP transfer hizmeti sunmaktadır.

AKADEMİK TUR olarak öğrencilerimizin seyehatlarını konfor,huzur ve güven içerisinde yapmaları en önemli esastır.

Kocaeli de yaşayan öğrencilerimiz ailerinden uzak kalmadan barınma ve yurt gibi sorunlarla uğraşmadan günlük 5 farklı saatte evlerinden Esentepe Kampüsüne, kampüstende evlerine dönebilirler.

Üstelik tek vasıtayla ve aktarmasız bu hizmeti sizlere sunmaktayız.Servise bindiğiniz ve fakültenizde inmeniz arasında geçen seyahat süremiz ise bulunduğunuz ilçe ve mahalleye göre 30  dk. ve 90 dk. arasında değişmektedir.

Ziyaretçi Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Servis Saatleri ve Güzergahlar Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: