WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Örnek Mahallesi, Neyzen Aziz Dede Sk. 3, Ataşehir/İstanbul
trende

S.S.S

Anasayfa » S.S.S

Soru: Kullandığınız araçların yaşı kaçtır ?
Cevap: Müşterilerimizin talebine göre 1 yaşından 5 yaşına kadar bakımlı, konforlu araçları kullanmaktayız. Tabii ki, talebe göre tamamını 1 yaşında da yapabiliriz. Tamamen müsterilerimizin istekleri doğrultusunda hareket etmekteyiz.
Soru: Olası bir kaza durumunda nasıl bir önlem alıyorsunuz ?
Cevap: Eğer yaralanmalı bir kaza ise acil eylem planımıza göre tüm ilgili personelimiz olay yerine ve hastaneye hareket ederken dakika dakika müşterilerimize detaylı bilgi veririz. Kaza ile ilgili kusur durumuna bakıp kanuni prosedürlerini yerine getiririz. Tüm bu süreçteki resmi tutanaklarında fotokopilerini müşterilerimize teslim ederiz.Ayrıca her türlü kazada olay yerine en yakın servis aracımız sevkedilir. Ancak trafik yoğunluğu gibi durumlarda yolcularımızı bekletmemek için ticari taksi gibi muhtelif araçlarla işyerlerine veya evlerine sevki sağlanır.
Soru: Araçlarınız ve yolcularınız sigortalımıdır ?
Cevap: Olmazsa olmazımızdır. Günümüzde sigortasız yolcu taşımak hem geleceğini ciddi riske atmaktır hemde sektöre ihanettir. Araçlarımızın D2 belgeleri mevcuttur.
Soru: Öğrenciler dilediği saatlerdeki servisleri kullanabilir lermi ?
Cevap: İlk öncelik o servis saatlerinde aracı kullanacak öğrencilere aittir. Boş yer olduğu sürece diğer öğrencilerimiz araçlarımızı kullanabilirler. Yani 2.öğretim bir öğrencimiz 1.öğretim servislerini boş yer olduğu sürece kullanabilir.
Soru: Ayakta öğrenci alıyormusunuz ?
Cevap: Kesinlikle hayır.

AKLINIZA TAKILAN SORULARI BİZE SORUN CEVAPLAYALIM.
WhatsApp:0555 524 1978 Mail :34@gmail.com

Servis Saatleri ve Güzergahlar Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: