WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Örnek Mahallesi, Neyzen Aziz Dede Sk. 3, Ataşehir/İstanbul
trende

Site Kullanım Koşulları

Anasayfa » Site Kullanım Koşulları

Sayın Ziyaretçi, bu siteyi kullandığınızda aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız.Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen bu siteye girmeyiniz.

www.akademiktur.com.tr web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir. Sitede yer alan bilgiler, kişi ve kuruluşlara yönelik talimat verilmesi, hukuken onların herhangi bir doğrultuya yönlendirmesi amaçlarını ve tebligat niteliğini taşımamaktadır.

Web sitemizde yayınlanan çalışmalar, kaynak gösterilmek suretiyle yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı AKADEMİKTUR‘un yazılı iznine tabidir.

www.akademiktur.com.tr , web sitesinde yayınlanan bilgilerin güncelliği ve doğruluğu için azami ihtimam göstermekle birlikte www.akademiktur.com.tr bu bilgilerin doğruluğu ve tamlığı konusunda sarih veya zımni şekilde hiçbir taahhüdü bulunmamaktadır. Bu sebeple ziyaretçilerin; bu siteden elde edilen bilgi/görüş ve içeriklere dayanarak hareket etmeden önce, bilgilerin doğruluğunu teyit etmeleri/ettirmeleri önerilmektedir. İnsan hataları, teknik veya diğer faktörlerle hata veya bilgi eksikliği/yanlışlığı veya sitenin güncelliğini yitirmesi halinde dahi www.akademiktur.com.tr hiçbir sorumluluğu yoktur.
Ziyaretçiler sisteme girmeleri ile birlikte, AKADEMİKTUR tarafından yayınlanan bilgilerin kullanımı sonucunda doğrudan veya dolaylı bir kayıp veya zarar doğması halinde dahi AKADEMİKTUR‘a hiçbir borç, sorumluluk veya mükellefiyet yüklemeyeceğini açık olarak kabul etmiş sayılırlar. Sitede yer alan bütün metinler ve/veya hizmetler, önceden kullanıcılara bildirimde bulunmaksızın AKADEMİKTUR tarafından değiştirilebilir. AKADEMİKTUR web sitesi ön bilgi verilmeden kullanım dışı bırakılabilir. AKADEMİKTUR web sitesinde yayınlanmış bilgiler, ya da bilgilere dayanılarak yapılan işlemlerden veya siteye ulaşılamamasından doğan veya doğacak zarar ve/veya kayıplardan dolayı sorumluluk kabul edilmez.  Bu site AKADEMİKTUR‘a ait olup site içerisindeki bilgilerin bir kısmı kendi bir kısmı da diğer kaynaklardan sağlanarak AKADEMİKTUR tarafından yayınlanmaktadır. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler, ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup, AKADEMİKTUR‘u hiç bir şekilde temsil etmemektedir.

Servis Saatleri ve Güzergahlar Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: