WeCreativez WhatsApp Support
Whatsapp İletişim
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?
Örnek Mahallesi, Neyzen Aziz Dede Sk. 3, Ataşehir/İstanbul
trende

SOSYAL AKTİVİTELER

Anasayfa » SOSYAL AKTİVİTELER

Bizler AkademikTUR olarak, bizden taşıma hizmeti almak isteyen öğrencilerimize sadece taşıma hizmeti vermiyoruz.

Düzenlediğimiz her türlü sosyal etkinliklerle gelecekte toplum hayatının inşaasına, düzenine, iş hayatına kısaca hayatın her alanında geleceğin mühendisleri, avukatları, saygın iş adamları, dürüst politikacıları ama şimdinin öğrencilerinin mutlu anlarında ve anılarında yer almak istiyoruz. Yani AkademikTUR olarak diyoruz ki siz hayallerinizi kurun biz sizi oraya taşıyalım.

Kurumumuz olarak bizler her yıl bahar aylarında öğrenci arkadaşlarımız için başka üniversite öğrencileri ve aileleriyle ortak piknik organizasyonları düzenliyoruz. 

ŞEHİR DIŞI TURLARI

Öğrenim dönemi boyunca yoğun bir ders programı ve sınav programlarından sonra bizlerden taşıma hizmeti alan her öğrenci ve öğretim görevlisi hocalarımızın talepleri doğrultusunda aileleriyle birlikte Ankara, Bursa, Çanakkale, Edirne ve Eskişehir’e düzenlediğimiz gezilerle okul stresini birlikte atıyoruz.

DENİZ VE PLAJ TURLARIMIZ

Yaz dönemi boyunca bizden taşıma hizmeti alan öğrencilerimiz ve aileleri için özel deniz, plaj ve karma plajımızla turlar düzenliyoruz. 

Talepler doğrultusunda bayanlar için özel plajımızla güvenli hizmet sunuyoruz. 

HALI SAHA TURNUVALARIMIZ

Bizden taşıma hizmeti alan öğrencilerimiz için hem kendi bünyemizde maçlar hemde başka üniversitelerde eğitim alan öğrencilerimizle dostluk turnuvaları düzenliyoruz.

TV PROGRAMLARI

Belli talepler doğrultusunda tv ve tolk showlarına eğlenci amaçlı servisler düzenliyoruz.

Bizimle İletişime Geçin:

Servis Saatleri ve Güzergahlar Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: