Örnek, Neyzen Aziz Dede Sk. No:3, 34704 Ataşehir/İstanbul
trende

Kalite Politikası

Anasayfa » Kalite Politikası

Servis Hizmetlerinin Günlük Denetimi
Merkezimizde ve çalıştığımız tüm okullarda görev yapan servis sorumlularımız, her gün araçlarımızın servise uygun olmadığını kontrol eder. Böylelikle araçlarımız her gün temiz ve eksiksiz bir şekilde öğrencilerimizin hizmetindedir.

Araç Denetimleri
Araçlarımız, belli aralıklarla, başta trafik muayenesi olmak üzere yola çıkmak için gerekli tüm denetimlerden geçerler.

Radar ile Hız Denetimleri
Araçlarımızın TEM’de 80 km, şehir içinde 50 km hız limitine uyup uymadıklarını kontrol amacıyla kullandığımız radar sistemi sayesinde, öğrencilerimizin güvenliklerini riske atmamış oluyoruz.

Hatalı mı?
Seyir esnasında araçlarımızın yapacağı hataları tespit etmek üzere kullandığımız “Hatalı mı!” tabelası ile sürücülerimizi sürekli denetim altında tutmuş oluyoruz.

Gezici Ekip Kontrolü
Sürücü ve rehberlerimizin, görevlerini tam olarak yerine getirip getirmediklerini öğrenmek için belli aralıklarla servislerimiz gezici ekip kontrolüne alınırlar. Bu sistemde gezici ekip arabası servisimizin peşine takılarak görev süresi boyunca tüm yapılanların raporunu tutar.

Yıllık Ehliyet Sicil Kaydı Kontrolü
Sürücülerimizin yıl içersinde, herhangi bir trafik suçu işleyip işlemediklerini öğrenmek için her yıl ehliyet sicil kaydı kontrolü yapıyoruz.

Performans Değerlendirme Sistemi
Senede iki defa uygulanan veli anketleriyle sürücü ve rehberlerimizin performans değerlendirmelerini yapılıyoruz. Değerlendirmeler sonucunda sürücü ve rehberlerimizin eksik oldukları konularda çeşitli eğitimler veriyoruz.

Ayın Sürücü ve Rehberini Ödüllendirme
Performans değerlendirmelerinin yanı sıra rutin aylık kontroller sonucunda en iyi performansı sergileyen sürücü ve rehberimizi “ayın çalışanı” ilan ederek, çeşitli hediyelerle ödüllendiriyoruz.

Erken Kayıt ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: